Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

У ЗНАМ’ЯНЦІ ВІДБУЛАСЯ НІЧ У МУЗЕЇ

21.05.2018

Цих вихідних у нашому місті вперше до Міжнародного дня музеїв міський краєзнавчий музей відкрив свої двері вночі. Акція «Ніч у музеї» популярна в усьому світі, це коли такі заклади працюють добу, без перерви, для усіх охочих їх відвідати.

Неймовірну атмосферу у музеї вдалося створити працівникам відділу культури та туризму, міського Палацу культури, міського краєзнавчого музею та координаторці акції Ірині Варакуті, коли вони  запросили гостей на нічну казку.


  • Мені дуже приємно доторкнутися до культурного життя нашого міста і хотілося допомогти музею залучити  молодь до прекрасного. Така акція потрібна, щоб показати, що музей – культурний осередок і  варто шанувати нашу історію, через сучасний погляд або ж через призму таких акцій, – говорить координатора Ірина, яка стала ідейним натхненником акції у нашому місті. Ірина - знам’янчанка, яка своєю громадською активністю бажає зробити життя містян цікавішим.

Під час ночі у музеї усі учасники долучилися до  розповідей про незвичайні музеї світу та України: музей води, каналізації. Неймовірної атмосфери додали розповіді, легенди та казки про Чорний ліс під звуки природи. Потім кожен учасник поділився своїми містичними історіями, які трапилися з ним.

Своїми враженнями від заходу  з нашим виданням ділиться Ольга Омельяненко:


  • Мені дуже сподобалася акція. Було цікаво послухати про музеї нашої країни, бо це історія, культурні цінності, спадщина минулих поколінь. Для себе я дізналася багато нового: українські традиції, легенди, міфи, повязані з нечистою силою.  Особливо мене вразила міфічна, але по-своєму тепла, атмосфера у музеї.

Після заходу усі учасники пригостилися смачним тортом з символічною назвою «Чорний ліс» від Ірини Варакути.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges