Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

СЬОГОДНІ У ЗНАМ’ЯНЦІ ЗГАДУВАЛИ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

22.05.2018

22 травня - важлива дата  для кожного українця. У цей день прах Тараса Григоровича Шевченка, згідно з його заповітом, було перепоховано в Україні.

Сьогодні  знам’янчани прийшли до пам’ятника великому Кобзарю, щоб вшанувати пам’ять та згадати його творчість.

Під час літературно-музичної години співали пісень на слова Тараса Шевченка, читали вірші різними мовами та робили постановки п’єс. Родзинками заходу стали читання  творів англійською та польськими мовами. Учні загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 ім. Тараса Шевченка виконали уривок з п’єси «Розрита могила».

Своїми враженнями від виконання творів великого Кобзаря на загал ділиться учень школи  Денис Кононов: «Виконуючи уривок з твору, я почувався дуже піднесено та патріотично. Вважаю, що треба знайомити усіх з віршами Т. Шевченка, бо наша культура та надбання».

 

Закінчився захід покладанням квітів до пам’ятника  Тарасу Шевченку. Під заходу працювали виставки від ЦБС та міського краєзнавчого музею.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges