Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Славомір Новак: «Об’їзна  навколо Знам’янки - приклад співпраці влади у будівництві доріг нового зразка»

5.06.2018

Не так давно у 2010-му році було відкрито першу чергу об’їзної дороги навколо міста Знам’янка протяжністю у 4,4 км, друга черга 6,4 км введена в експлуатацію у 2017-му. Сьогодні з візитом на цей об’єкт завітав Славомір Новак керівник «Укравтодору», голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, очільник Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Вадим Коюденко та керівництво міста Знам’янка та Знам’янського району. 

 

 

  • Минулого року було зроблено дуже багато земляних робіт, облаштування підстилаючих шарів, дорожній одяг і освітлення, що дозволило розпочати рух по цій ділянці дороги з грудня 2017 року, - пояснив  керівник Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Вадим Коюденко, - у 2018-му було закінчено відсипання узбіч  і облаштування дорожніх знаків.

У 2018-му розпочато роботи по всіх запланованих об’єктах на Кіровоградщині, серед яких відрізок М-04, (Знам’янка-Луганськ–Ізварине),  введено у 2017-му році 45 км доріг, на 2018-ий заплановано- 21 км; розпочато роботи у напрямку Полтава – Олександрія, де вже триває будівництво 8,7 км доріг.

  • Згідно нової програми Дорожній фонд на місцеві дороги  розподілено кошти, докладається чимало зусиль, щоб з’єднати магістральні шляхи. Цього року вперше ми розпочали будівельні роботи в квітні місяці, а на початку червня  вже говоримо про те, що ті ресурси, що у нас є, ми використаємо, - повідомив голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко.

Подяку за співпрацю на адресу губернатора Кіровоградщини висловив керівник «Укравтодору», Славомір Новак, і додав, що саме таке як на Кіровоградщині спрямування субвенції на місцеві дороги є зразком для наслідування, і то дуже правильна позиція, адже це перший за останні 5 років приклад нового будівництва доріг в Україні.

Будування  відрізку дороги навколо Знам’янки розпочалось з 2011 року, загальна вартість робіт становила 141 млн. грн., таке капітальне будівництво стало гарним прикладом співпраці з місцевою владою, адже співфінансування було значним. У свою чергу міський голова Знам’янки Сергій Філіпенко навзаєм подякував за будівництво дороги на розвантаження міста від транзитного транспорту.

Щодо якості дороги, то Славомір Новак зауважив, що гарантії  є на 10 років, крім того, нині створено спеціальне підприємство - лабораторію з контролю якості дорожніх  робіт, яке займається слідкуванням за стандартами згідно вимог.

Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges