Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Сесії міськради не відбуваються, трансляції засідань вимкнено: куди рухаємось далі?

11.06.2018

8 червня в чергове депутатський корпус Знам’янської міської ради мав можливість продовжити пленарне засідання 53-ої сесії, але вкотре це не відбулося. 

 О 9 годині ранку, коли мало розпочатися засідання, у залі  міськради були присутні  29 депутатів, але побачити це у он-лайн трансляції ніхто не зміг, бо її просто не ввімкнули з невідомих причин. 

Виникає кілька припущень: технічні, коли просто не було інтернет-зв’язку, або навмисні, тобто хтось дав вказівку цього не робити. Враховучи те, що нікому в залі не було повідомлено, що технічні причини завадили трансляції сесії, допускаємо, що було якраз «або»…

Із 34 депутатів  міської ради зареєструвалися  для початку роботи 15 депутатів, не зареєструвалися, але були присутні в залі – 14 депутатів,  відсутні – 5 депутатів.

Враховуючи те, що вже протягом тривалого часу сесійні засідання не відбуваються з причин непорозумінь між депутатським корпусом і міським головою Сергієм Філіпенком, існує кілька причин того, чому ж 14 депутатів приходять до зали засідань, але не реєструються для початку роботи.

Одна з таких причин полягає у тому що 5 червня від голів 5 фракцій  (Роман Кондратьєв «Сила людей», Наталія Тишкевич «Воля», Неля Данасієнко «Радикальна партія Ляшка», Наталія Тесленко «Опозиційний блок», Юрій Майборода ВО «Свобода») на ім’я міського голови Сергія Філіпенка був направлений лист-звернення з вимогами дотримання чинного законодавства та регламенту Знам’янської міської ради та повернення та формування порядку денного 53-ої сесії з включенням питань та пропозицій депутатського корпусу. Про готовність до співпраці депутати чекали до  17:00 години 7 червня 2018 року. Відповідь не отримана.

Вже 8 червня у залі засідань міський голова Сергій Філіпенко перед початком роботи і відкриття сесії двічі звертався до депутатів з проханням зареєструватись всім. Мови і згадки про лист-звернення не було.

Головний спеціаліст з правових питань відділу забезпечення діяльності міської ради Віталій Приходько повідомив про те, що відповідно до п.1 ст.26 Регламенту Знам’янської міської ради «участь депутатів у пленарному засіданні визначається за їх підписами при реєстрації..». Враховуючи, що зареєструвалося менше ніж 18 осіб (більшість від загального складу ради), засідання визнали  неправомочним. Далі одноосібно, без нарад і діалогу з депутатським корпусом, міський голова Сергій Іванович оголосив перерву  до 9.00 години  15 червня 2018 року.
Кілька депутатів із сесійної зали звернулися з проханням виступу, але це було проігноровано, сесія закінчилась не розпочавшись, а міський голова залишив залу.

Зауважимо, що зареєстрованими у системі «Голос» 8 червня були наступні депутати: Ольга Бойчук, Ірина Зіньковська, Сергій Каратєєв, Надія Коленченко, Наталія Клименко, Олег Кузін, Сергій Лєвінте, Олексій Луц, Володимир Мацко, Інна Микуляк, Юрій Сопільняк, Людимла Семиніна, Микола Терновий, Олег Тітарєв, Світлана Філіпова.

 Відсутні депутати Знам’янської міської ради  (08.06.2018 року): Олег Антоненко, Сергій Постика – за сімейними обставинами; Юрій Клюка, Олег Рубан – лікарняний; Андрій Мороз – причина відсутності не повідомлена.

  Не зареєструвалися, але були присутніми у залі засідань: Світлана Бойко, Ігор Грінченко, Неля Данасієнко,  Роман Кондратьєв, Олександр Куцов,  Юрій Майборода,  Тетяна Макарова, Віктор Озеряний,  Олександр Озеряний, Костянтин Пастух, Сергій Пашко,    Анатолій Тесленко, Наталія Тесленко,  Наталія Тишкевич.

 

Незабаром стало відомо, що 8 червня направлено лист-звернення до голови Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменка.

ЗВЕРНЕННЯ
Шановний Сергію Анатолійовичу !
Ми, депутати Знам’янської міської ради, стурбовані ситуацією, яка склалася в Знам’янській міській раді в зв’язку з відмовою міським головою Філіпенком С. І. формування порядку денного 53 сесії міської ради відповідно до Регламенту, яка відкрита 20 квітня 2018 року. Нами неодноразово направлялися звернення до міського голови з вимогами працювати в законному руслі. Всі звернення були проігноровані, натомість ним одноосібно приймаються рішення про перенесення пленарного засідання, або оголошується перерва без погодження з головами фракцій, як того вимагає Регламент. З періоду відкриття 53 сесії ( 20 квітня 2018 р) міський голова не знайшов часу, щоб поспілкуватися з головами фракцій. Протягом цього періоду накопичилося багато невідкладних питань, що впливають на життєдіяльність міста. Депутати готові приймати участь у роботі сесії за умови дотримання Регламенту, проте з боку міського голови такого бажання немає.
Просимо Вас , як очільника області, допомогти нам знайти інструменти впливу на міського голову для відновлення роботи Знам’янської міської ради. На жаль , всі доступні нам методи впливу – звернення до прокуратури, ухвали судів, протокольні доручення постійних депутатський комісій , рішення міської ради , не дали результатів.
Депутати Знам’янської міської ради :
1.Клюка Ю.Г. пп «ВОЛЯ»-Рух Нових Сил 2.Тишкевич Н.М. пп «ВОЛЯ»-Рух Нових Сил 3.Майборода Ю.Г. ВО «Свобода» 4. Грінченко І.Г. ВО «Свобода» 5. Мороз А.І. ВО «Свобода» 6.Кондратьєв Р.С. пп «Сила людей» 7.Рубан О.Л. пп «Сила людей» 8.Данасієнко Н.М. РПЛ 9.Пашко С.Г. РПЛ 10. Пастух К.К. РПЛ 11. Семиніна Л.І. пп «Відродження» 12. Куцов О.Г. пп «Опозиційниі блок» 13. Бойко С.В. пп «Опозиційниі блок» 14. Озеряний О.А. пп «Опозиційниі блок» 15. Озеряний В.А. пп «Опозиційниі блок» 16. Тесленко Н.О. пп «Опозиційниі блок» 17. Тесленко А.В. пп «Опозиційниі блок» 18. Макарова Т.І. пп «Опозиційниі блок»

У чергове у пленарному засіданні 53-ої сесії Знам’янської міської  ради зроблено перерву, цього разу до 15 червня 2018 року.

Оксана Войчишина

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges