Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

РОДИНА ЗАЙЧЕНКІВ ПОДАРУВАЛА ДІТЯМ РОЗВАЖАЛЬНО-ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК

7.07.2018

Віталій та Крістіна Зайченки проявили ініціативу та у дворі вул. Привокзальної, 13 зробили власними силами розважально-ігровий майданчик.

Детальніше розповідає Крістіна:


«Ми проявили ініціативу та разом з чоловіком виріши придбати матеріали і зробити ігровий майданчик для усіх охочих. Ми хочемо, щоб  діти не сиділи вдома, а частіше гралися на вулиці. Встановити майданчик нам допоміг Юрій Гребенюк - голова ГО «Єдність Кіровоградщини», окрім того він передав подарунки малечі для ще змістовнішого дозвілля. Матеріали ми придбали самостійно, а втілювати задум у життя допомагали молоді та ініціативні члени міського осередку ВМГО «ФРІ» До встановлення шахової дошки долучилися ще і мешканці прилеглих будинків. Сподіваємося, що проект стане гарним прикладом для наслідування.»


На ігровому майданчику  шахова дошка розміром 2Х2 метри з комплектом великих шахів, фотозона з вуличними декоративними квітами, гра «Драбинка» та «Класики».

Вчора відбулося урочисте відкриття місця, тепер малюки  вул.. Привокзальної, 13 та усіх інших двориків цікаво проводитимуть свій час. Діти взяли участь у ігровій програмі з конкурсами, танцями та іграми.  За перемогу у конкурсах учасники отримали солодкі пакунки морозива, які родина Зайченків придбала самостійно.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges