Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Літнє оздоровлення дітей Знам’янського району

 10.07.2018

Триває оздоровча кампанія, на  період  10 липня поточного року у Знам’янському районі  71 дитина відвідала табори та санаторії різних рівнів. Більше про це розповідає начальник управління  соцзахисту населення Знам’янської РДА Алла Іванова. 

  • Оздоровча кампанія для діток Знам’янського району розпочалася ще з квітня, але з початком літніх канікул все більше родин намагається долучити своїх синів та доньок до літнього відпочинку біля моря і не тільки. На сьогодні за рахунок фінансування сільських рад району оздоровлено   17 дітей, зараз формуємо групу для відправлення на 29 липня. За  кошти держбюджету  19 хлопчиків та дівчаток вже побували на відпочинку у таборах «Артек» (м. Пуща-Водиця) та «Перлина Чорномор’я» (смт. Сергіївка), 5 діток (фінансування з обласного бюджету) були на змінах у таборі «Бригантина» (Новоархангельський район). Санаторно-курортне лікування діток на обліку – 30 дітей у санаторіях «Хаджибей» (м. Одеса),  «Джерело» (м. Трускавець), «Прикарпаття» ( м. Яремча), «Зелена гірка» м. Одеса, - розповіла Алла Іванова.

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges