Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Роздільне сміття у Знам’янці: перші кроки…

7.08.2018

Наприкінці липня на  трьох майданчиках у м. Знам’янка було встановлено контейнери для  збору використаних пластикових пляшок. Нині за адресами:  вулиці Привокзальна, 11 та  Михайла Грушевського (біля кафе «Пекін» та  неподалік НВК ЗОШ №2 – ліцей) відбувається щоденне їх наповнення. 

З 1 січня 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне.Про це йдеться у статті 32 Закону України "Про відходи", до якої був доданий відповідний пункт ще у 2012 році.

Як коментує для KOMORA.INFO начальник Знам’янського комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг» Олег Чернявський: «Зараз контейнери встановлено тільки у трьох місцях Знам’янки. За два тижні вони вже декілька разів наповнились, ми забираємо пляшки звідти і накопичуємо, а потім будемо пресувати, щоб набрати необхідну партію і здати на переробку. Для того, щоб здати такі пляшки на переробку необхідно не менше 2-3 тони. Думаю, це часу не менше ніж до нового року, як мінімум.  Плануємо надалі кожен сміттєвий майданчик біля будинків у місті облаштувати спеціальними контейнерами для збирання  пластикової тари.»

Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges