Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Спалах алергії: в Україні надвисока концентрація пилку амброзії

16.08.2018

Цього тижня (з 14 по 20 серпня) в Україні, особливо – на Півдні та Південному Сході, - прогнозуються високі та надвисокі концентрації пилку амброзії. Про це повідомляє УНН з посиланням на дані Європейської Аероалергенної мережі. 

У помірних та великих кількостях спостерігатиметься й пилок полину.

Окрім Півдня та Сходу від високих концентрацій пилку амброзії потерпатиме й Закарпаття. Пилкування злаків закінчується і їх пилок буде поодиноким по всій Україні.

У повітрі України у низьких концентраціях також спостерігатиметься помірноалергенний пилок рослин родин Амарантові (лобода, амарант), Айстрові (ромашка, соняшник та схожі на них квіти), Конопляні (конопля, хміль), пилок подорожника і щавлю.

Опади, які прогнозуються з 15 по 19 серпня, збільшуватимуть у повітрі кількість аскоспор, які мають алергенні властивості. Рівні альтернарії будуть високими та надвисокими, кладоспоріуму - помірними та високими. А от спори шапинкових грибів та епікоккуму, периконії, стемфіліуму, плеосопри, іржастих та сажкових грибів спостерігаютимуться у низьких концентраціях.

http://www.unn.com.ua

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges