Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Країна дитячих мрій на святі Дня знань у НВК «ЗШ№3-гімназія»

1.09.2018

Веселково  ранкової пори  сьогодні лунали мелодії у кожній школі Знам’янки. Вони кликали дітей до нових знань, нових звершень та досягнень. У НВК «ЗШ№3-гімназія» свято було не тільки нестандартним, а й дуже приємним, особливо для першокласників. 

Казкові герої запрошують всіх присутніх на святі в країну дитячих мрій, де з нетерпінням перші кроки у нове життя зроблять найменші школярики. Вони не тільки гарно вбрані, а й розумні, знають, що тепер їх домівка знань  – це нова українська школа. Всього цього року до перших класів пішло 119 дітей, 30 з них будуть вчитись за новою програмою під назвою «Інтелект».

 

Маленькі школярики дуже зраділи сюрпризам для них, адже на свято завітали їх давні друзі з мультиків Фіксики, які танцювали разом з ними, влаштували шоу мильних бульбашок, а веселий Міньйон заохочував всіх долучатись до дійства.

Для старшокласників буде нагода позмагатись у музичному караоке, де на вибір виконувались пісні та першою серед тих, хто заспівав найкраще обрали за результатами оплесків  одинадцятикласницю Олександру Колебіденко.

Напутнє слово всім присутнім сказала директор НВК «ЗШ№3-гімназія» Олена Подвиженко: «Дорогі діти, нехай для кожного з Вас цей рік буде успішним. Одинадцятикласники, для вас цей рік буде не менш важливим. Я бажаю, щоб набуті знання в закладі для вас дійсно допомогли скласти ЗНО. Хочу зазначити, що відповідно до оприлюднених результатів рейтингу шкіл Кіровоградської області, за результатами ЗНО, наша школа ввійшла у десятку найкращих шкіл Кіровоградщини, і посіла почесне 6-те місце з 240 шкіл.»

Помічник народного депутата Олеся Довгого Андрій Іщенко теж завітав до дітей на свято і нагадав, як він теж колись поспішав 1 вересня до школи та першої вчительки. Окрім теплих слів вітань на адресу найменших школяриків, Андрій Іщенко виконав приємну місію – відкриття у школі нового лінгафонний кабінет, який став доповненням для  більш якісного вивчення іноземних мов.

Сертифікати кращим учням школи (виплата премії ім. В. Шкоди міської програми «Обдарована молодь - запорука розвитку територіальної громади м. Знам’янки) за успішність у навчанні та відповідні премії були вручені міським головою Сергієм Філіпенком: Анастасія Ратушна, Діана Хоменко, Софія Компанієць,  Катерина Толкуща, Дар’я Печонкіна та інші.

Кожен першокласник отримав у подарунок від старших учнів маленький дзвоник, який вже 3 вересня покличе всіх до уроків…

Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges