Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Стихійна торгівля – небезпека для здоров’я!

25.09.2018

Здавалося б, що може бути поганого в тому, щоб з самого ранку вийти на стихійний ринок та купити свіже молоко чи сметану? Зручно і швидко… Але не завжди корисно! Продукти, які продаються з землі, можуть викликати різноманітні шлункові захворювання. Ще до кризи громадяни віддавали перевагу базарам, а не супермаркетам, мовляв у останніх ціни захмарні.

З приходом кризи та падінням доходів населення велика частина клієнтів «цивілізованих магазинів» все ж таки відправилася на ринок. Якщо ж купівля овочів та фруктів на ринках – справа більш-менш прийнятна, то молочних продуктів, м’яса, риби – м’яко кажучи, ризикована.

Продукти мають продаватися на спеціально обладнаних ринках, на яких проводиться контроль якості продукції. Закон вимагає: м’ясо та інші продукти забою тварин підлягають обов`язковій ветеринарно-санітарній експертизі, яку проводять тільки в державних установах – лабораторіях ветеринарно-санітарної експертизи. Це і є гарантією придбання якісної і безпечної продукції для споживача. 

Перед тим як щось купувати на стихійному ринку, потрібно добре подумати, чи варто економити декілька гривень на продукції невідомого походження, а потім в інфекційному відділенні витрачати в кілька разів більше. А занадто ощадливим покупцям варто пам’ятати застереження медиків, що купівля продуктів на землі – великий ризик!
Чим небезпечні продукти зі стихійних ринків:
        1.    Якість продуктів ніхто не перевіряє.

  1.  Харчі продаються прямо з асфальту, який «кишить» мікробами. Придбавши такий продукт, можна захворіти на інфекційні кишкові захворювання.
  2.  В разі отруєння продуктами з такого базару потерпілому не буде до кого пред’явити звинувачення.

 В черговий раз звертаємося до мешканців міста Знам’янка із закликом не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі та застерігаємо всіх від небезпеки, яка пов’язана із вживанням небезпечних продуктів!

Відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі виконавчого  комітету Знам’янської міської ради 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges