Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Стан виконання депутатських запитів у Знам’янці депутатів не задовільняє…

2.10.2018

Під час сесійного засідання 28 вересня депутати Знам’янської міської ради серед інших розглянули проект рішення «Про стан виконання депутатських запитів станом на  1.07.2018 року». 

 Питання, які найчастіше порушують депутати під час засідань сесій – це проблеми житлово-комунального господарства, благоустрій міста тощо. Протягом 205-2018 років Знам’янською міською радою сьомого скликання було підтримано 296 запитів, з яких знято з контролю 94, як такі, що виконані. Якраз про ті запити, термін виконання яких не встановлений чи дуже тривалий, і йшла мова у відгуках депутатів.

 Депутат Юрій Майборода зауважив, що має колекцію відповідей по своїм запитам, які написані ніби «під копірку», а Наталія Тесленко наполягала, щоб запити мали чітко встановлені терміни виконання, адже ряд запитів не потребують коштів, наприклад багаторічна міська проблема з безгосподарськими будинками, які роками стоять у хащах і не мають ніякого догляду.

Понад годину депутати міської ради обговорювали, що робити з 47-ма депутатськими запитати, які не виконані взагалі і 68-ма, які виконані частково.

Депутат Олег Рубан зауважив, що його запити щодо вирішення питання довготривалих недобудов у місті на зразок школи чи пологового корпусу так і «висять у повітрі», а будівництво міського бювету чомусь на думку адресатів взагалі не на часі…

Саме тому одна з депутаток Неля Данасієнко запропонувала до рішення про стан виконання запитів включити пункт «Визнати роботу виконавчих органів у виконанні депутатських запитів незадовільною», але більшості голосів така поправка не набрала, втім як не здобув  підтримки  весь проект рішення щодо стану виконання депутатських запитів станом на  1.07.2018 року.

Що це значить? І як розбиратись з цілою купою комунальних питань у запитах – не відомо. Виступаючий на сесії представник управління ЖКГ та містобудування довів до відома, що щомісяця через депутатські запити надається понад 20 запитів, а ще є планові роботи управління і Комбінату комунальних послуг, тобто одночасно визначити, коли і який запит виконається не можливо.

Враховуючи, що саме рішення «Про стан виконання депутатських запитів станом на  1.07.2018 року» не було прийняте, логічно, що такий проект рішення можна буде  знову побачити серед наступних питань розгляду сесій Знам’янської міської ради…

За матеріалами сесії підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges