Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Коли зміниться робота очисних споруд Знам’янського ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград»?

11.10.2018

У зв’язку з реорганізацією Знам’янського міського виробничого управління ВКГ шляхом приєднання до Обласного комунального виробничого підприємства « Дніпро-Кіровоград» з  1.04.2012 року, відбулася передача цілісного майнового комплексу Знам’янського міського виробничого управління ВКГ, до складу якого входили каналізаційні  очисні  споруди (КОС), які були введені в експлуатацію в 1988 році з проектною потужністю 15 тис. м.  куб. на добу. Технологічна система очищення включає повний цикл механічного та біологічного очищення стічних вод. 

Фактично на очисні споруди надходить 2-3  тис. м. куб на добу стоків, що становить 20% від проектного об’єму очисних споруд. Тому підприємством було прийнято рішення щодо проведення повної реконструкції каналізаційних очисних споруд із зменшенням потужності  до 5 тис. м. куб. на добу. У 2016 році розроблено проект «Реконструкція каналізаційних очисних споруд м. Знам’янка по вулиці Будьоного, 207», який пройшов експертизу у вересні 2016 року. Загальна вартість робіт становить 68038,437 тис. грн. Проектом передбачена реконструкція існуючих КОС з впровадженням механічного та біологічного очищення, розрахунковою потужністю у 5 тис. метрів кубічних на бобу у дві черги по 2,5 тис. метрів кубічних.

У 2017-2018 роках ОКВП «Дніпро-Кіровоград» зверталось до державного природоохоронного фонду передбачити у річних програмах фінансування реконструкції очисних споруд у м. Знам’янка, але досі коштів не виділено.

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges