Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Танцювальний колектив «Веселка» (м. Знам’янка) знову з нагородами

16.10.2018

Зразковий танцювальний колектив «Веселка» 12 та 13 жовтня взяв участь у Національному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «FEST миру, радості, добра» » у м. Кропивницький.

 Конкурс був багатожанровим : «Вокальне мистецтво», «Гра на музичних інструментах», «Хореографічне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Оригінальне мистецтво» (у жанрах циркового, спортивного; розмовного, театрального мистецтва, естрадні мініатюри, театри мод та модельні агенції)  та включав багато учасників, але наші юні танцюристи змогли здобути перемоги.

Детальніше розповідає керівниця танцювального колективу «Веселка» Тетяна Часник:


«Фестиваль-конкурс був дуже добре організований, єдине, що тривав зранку аж до вечора, бо було дуже багато учасників.  Очікування - завжди складний процес, бо сам виступ зажди триває 5 – 6 хвилин, але наші танцівники впоралися із складним завданням та проявили себе добре на такому рівні.  Участь у фесті була безкоштовною, а дорожні витрати колективу на себе взяли батьки дітей. Після оголошення результатів кожній дитині дали медаль за зайняте місце та солодкий подарунок.  Колективним призом стала флешка.»


Фестиваль-конкурс проведено за підтримки Українського культурного фонду. Танцівники зразкового колективу «Веселка» стали лауреатами першої премії за танок «Гопак» та дипломантами за  «Малесенькі долоньки» та «Манекени».

Фото Тетяни Часник, Марини Савченко

Ольга Полякова

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges