Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

У Знам’янському районі розпочато будівництво двох амбулаторій

6.11.2018

Наймасштабніший проект у галузі охорони здоров'я цього року -  це будівництво нових лікарських амбулаторій, що реалізується у рамках  розвитку сільської медицини. За наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26 липня 2018р. № 187. Будівництво фінансується у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. (Докладніше тут - http://kr-admin.gov.ua/News1/Ua/2018/31071805.pdf). Всього на Кіровоградщині заплановано побудувати 18 амбулаторій сучасного зразка, дві з них – у Знам’янському районі. 

У селах Трепівка та Володимирівка розпочалося будівництво нових амбулаторії.

на фото с. Трепівка

На фото с. Володимирівка

 

Відвідуємо  об’єкти – відбувається викладка стін, новобудова матиме загальну площу 260 метрів квадратних, загальна вартість робіт -  6 млн. 50 тис грн (кожної амбулаторії), це дорожче ніж аналогічні амбулаторії такого ж зразка у інших селах Кіровоградщини. Чому так? Коментує голова Знам’янської РДА Олександр Лукашов: «Так, справді вартість цих двох амбулаторій буде не 4,5 млн., як інших, а понад 6 млн., через те, що у них вся площа  виділена під робочу, без службового житла. Тобто ремонт приміщень буде здійснюватись повністю на всю амбулаторію.  Ми поцікавились чи потрібно нині працюючим лікарям у селах Володимирівка та Трепівка житло, отримали відповідь, що ні, лікарі не пенсійного віку і мають власне житло.  Будівництво відбувається на умовах співфінансування, тобто з бюджету району виділено 1 млн. 284 тис. грн на ці дві амбулаторії.»

На кожну амбулаторію буде придбане авто, нині Знам’янською райрадою принято субвенцію з держбюджету на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, у сумі 1000000 грн. на забезпечення службовим автотранспортом медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості, у тому числі: для амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Володимирівка у сумі 500000 грн., для амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Трепівка у сумі 500000 грн.. Визначити відповідальним виконавцем за використання коштів зазначеної субвенції комунальне некомерційне підприємство «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Знам’янської районної ради.

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges