Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Розмова про толерантність з юними знам'янчанами

19.11.2018

16 листопада в усьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості, в якій йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри. Бібліотекарі міської бібліотеки-філіалу№1 запросили на зустріч  з головним спеціалістом  відділу молоді, спорту  та охорони здоров’я  міськвиконкому Андрієм Сугареєм   учнів І-го курсу, гр.13 ДНЗ «Знам’янського професійного ліцею» (майстер Джулай Л.В., класний керівник Борзенко О.М.). 

Інформаційна година на тему: «Толерантність і мова ненависті» пройшла цікаво і пізнавально.

Андрій Олегович розповів, що таке толерантність, булінг, кібер-булінг, про способи подолання і напрями профілактики цих негативних явищ, про дружбу, взаємодопомогу та взаємопідтримку друзів. Також застеріг присутніх від таких явищ нашого суспільства, як ВІЛ/ СНІД, наркоманія, куріння. Учні задавали різні питання і зробили висновок, що людство повинно навчитися поважати не тільки себе, але і свій народ зокрема, виступати проти будь-якого роду прояви дискримінації та усувати стереотипи, що склалися. Виявляючи терпимість, ми сприяємо припиненню воїн і розбіжностей. Такі  заходи сприяють поглибленню знань учнів про поняття «толерантність», розумінню толерантності як одного із найнеобхідніших принципів людського буття, вміння виявляти толерантність до думок, поглядів, поведінки інших людей, набуття навичок толерантної поведінки і вмінь висловлювати власну думку та власну позицію, розвитку комунікативної культури спілкування і взаєморозуміння, виховування почуттів поваги один до одного.

Завідуюча бібліотекою-філіалом Алефірова С.М.

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges