Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Учні однієї зі шкіл Знам’янки мандрували стародавніми печерами

26.11.2018

Вчителі Загальноосвітньої школи І – ІІІ  ступенів № 4 добре відомі у нашому місті незвичайними та неординарними підходами до навчання дітей.  Для того, щоб познайомити учнів із культурою стародавнього світу Наталія Шастін (вчитель початкових класів), Олена Чулюкова (вчитель історії) та волонтер Корпусу миру Педро Перес розробили та провели незвичайне заняття для учнів 4-го класу.

Детальніше розповідає одна  з організаторок Наталія Шастін:

«Під час  інтерактивного заняття учні здійснили мандрівку у печеру Альтаміра, що знаходиться в Іспанії і відома своїми наскельними малюнками на весь світ.  Мандрівка була організована у вигляді віртуальної екскурсії, а екскурсоводами були Олена Чулкова (вчителька історії) та Педро Перес (волонтер Корпусу миру). Метою такого заняття стало знайомство учнів з мистецтвом, побутом та життям первісних людей.  Окрім екскурсії , дітям ще розповіли про історію відкриття печери».

Під час заняття учні дізналися   про умови життя первісних людей, їхні заняття (мисливство) та  мистецтво. Діти мали можливість відтворити власну таку печеру з галереєю малюнків, під час  уроку у анімалістичному жанрі.

Запитуємо  учнів про їхні враження від віртуальної  мандрівки:

«Історія, мистецтво, поєднані з англійською мовою – було цікаво.  Дуже хотілося б побільше таких занять».

Ольга Полякова

Фото Педро Перес

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges