Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Розпочато формування переліку місцевих доріг, що ремонтуватимуться в області у 2019 році

30.11.2018

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Лобанової відбулось засідання робочої групи з відбору та формування переліку об’єктів ремонту місцевих доріг на 2019 рік. В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, Служби автомобільних доріг в області, районів та ОТГ, представники депутатських фракцій обласної ради.

За інформацією заступника директора департаменту інфраструктури і промисловості ОДА Олександра Воропаєва, на 2019 рік до переліку включено 74 об'єкти на загальну суму 428 млн. грн. Їх обрано на основі звернень та пропозицій від місцевої влади та депутатів різних рівнів.

"Райдержадміністраціями надано пропозиції з переліком об’єктів будівництва, капітального і середнього ремонту вулиць, автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунального власності в населених пунктах за рахунок державної субвенції місцевим бюджетам", - зауважив Олександр Воропаєв.

За його словами, наступного року заплановано виконати капітальний ремонт на суму 37,8 млн. грн. на 3 дорогах комунальної власності, поточний середній ремонт на суму 335 млн. грн. на 65 ділянках доріг місцевого значення та 6 вулицях і дорогах комунальної власності на суму 45,5 млн. грн. На утримання доріг у 2019 передбачено 48 млн.грн.

Розподіл коштів між районами здійснювався залежно від протяжності доріг загального користування місцевого значення.

http://www.kr-admin.gov.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges