Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

МЕДИЧНА РЕФОРМА. ВСЕ ПО ПОЛИЧКАХ. ЩО ДАЛІ? НАЙОЧІКУВАНІШІ ЗМІНИ 2019 РОКУ. Частина друга

4.12.2018

Komora.info продовжує знайомити читачів із подальшими змінами у медицині, які торкнуться кожного пацієнта. Першу частину можна знайти за посиланням https://komora.info/podiji/4963-medichna-reforma-vse-po-polichkakh-shcho-dali-najochikuvanishi-zmini-2019-roku

На шпальтах нашого видання ми вже знайомили читачів з різницею між швидкою та екстреною допомогою ( https://komora.info/go-vilna-dumka/22-golovni-novini/4711-shvidka-chi-ekstrenna-medichna-dopomoga-yak-teper). Тож,  у наступному році продовжиться її реформування, яке триватиме до 2022. Планується закупівля нового транспорту, обладнання  та покращення роботи диспетчерів служби. У наборі номерів теж відбудеться розділення. 103 – номер швидкої допомоги, а 112 – екстрена медична допомога. Пілотні проекти мають запрацювати у  Донецькій, Вінницькій, Одеській, Полтавській, Тернопільській областях та м. Києві. За інформацією Міністерства охорони здоров’я на наступний рік для введення реформи передбачено 6 млрд гривень, які надійдуть в обласні центри у вигляді субвенції.

З 2019 року для породіль нашої крани  пологи мають стати дійсно безкоштовними. За народження дитини Національна служба здоров’я перераховуватиме кошти у пологовий будинок. Платними можуть бути тільки додаткові послуги: палата підвищеної комфортності або медичні маніпуляції, які не передбачені породіллі. За порушення (якщо лікар візьме гроші за пологи) передбачатиметься штраф від 170 гривень до 6 місяців ув’язнення (порушення права на безоплатну медичну допомогу).

У наступному році, окрім проектів безкоштовної діагностики та електронного лікарняного листа, повинні запрацювати електронні картки пацієнтів, які сформують єдину медичну базу даних, що дасть можливість отримати інформацію про пацієнта у будь-якій точці України (у разі звернення до медичного закладу у іншому місті).  Щоб відправити пацієнта на лікарняний, лікарю треба буде внести його данні у спеціальну програму, а роботодавець автоматично отримуватиме інформацію про те, що працівник захворів.

Далі буде

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges