Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Сьогодні у Знам’янці відбудеться смолоскипна хода з нагоди дня народження Степана Бандери

1.01.2019

Сьогодні в Україні відзначають 110-річчя від дня народження провідника Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії Степана Бандери.  

Цього дня низка націоналістичних організацій вшановують пам'ять Бандери смолоскипною ходою у низці українських міст, у Знам’янці о 17:00 годині відбудеться смолоскипна хода від площі Героїв майдану до пам’ятника Шевченка. Організатори – міський осередок ВО « Свобода» (голова Юрій Майборода).

"Бандера - символ, який будить бурхливі емоції (люту ненависть чи безмежне захоплення), що не дають спокійно проаналізувати його життя та спадщину. Він став ним ще за життя і зумів достойно нести цей тягар до загибелі. Тому залишається ним після смерті. Символом боротьби українців за свободу, яку ненавидять, або захоплюються нею", - зазначає директор Інституту національної пам'яті України Володимир В'ятрович.

Підготувала Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges