Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Стало відомо, коли до українців прийдуть соцінспектори по субсидіях

8.01.2019

Люди скаржаться по телефону на роботу самих інспекторів. 

Серед багатьох українців почастішали скарги на сусідів, які отримують державну соціальну допомогу. У Мінсоцполітики розповіли, що до одержувачів субсидій можуть прийти в гості соціальні інспектори і влаштувати так звану перевірку.

Про це стало відомо завдяки повідомленням на офіційному сайті Мінсоцполітики.

Такий варіант може статися в разі, якщо українці безпосередньо звертаються за оформленням пільг, але при цьому вони не потрапляють під загальні правила та критерії отримання субсидії. І в деяких випадках інспектори можуть вибірково приходити до субсидіантів, якщо на них хтось із сусідів поскаржився, зателефонувавши на гарячу лінію Міністерства соцполітики.

При цьому в самому відомстві зазначили, що на сьогоднішній день шахрайство з субсидіями було виявлено всього в декількох випадках. Найчастіше люди скаржаться по телефону на роботу самих працівників органів соціальної підтримки, наприклад, що їх неправильно проконсультували або відмовили у видачі субсидії.

Також у відомстві уточнили, що для таких скарг існує зовсім інший номер телефону, і українці не повинні плутати гарячі лінії.

http://www.uarp.org

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges