Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

СВЯТО ВОДОХРЕЩІ  ТА ОФІЦІЙНІ МІСЦЯ ДЛЯ КУПАННЯ

18.01.2018

Свято Водохрещі або Богоявлення – одне з найбільших церковних свят. Традиційно його відзначають 19 січня. Напередодні свята KOMORA.INFO знайомить своїх читачів із традиціями свята та місцями для купання.

Детальніше розповідає настоятель церкви Успіння Пресвятої Богородиці отець Іван:

«Богоявлення підкреслює божество Спасителя і таїнство Пресвятої Тройці. Отак ці дві підставові догми християнської віри були краще представлені та наголошені окремим святом Богоявлення, яке значить: "Бог явився людям". А явився Він в особі воплоченого Божого Сина і в таїнстві Пресвятої Трійці. Це свято зветься також "Йорданом", бо Христос прийняв хрещення в річці Йордан і при цій нагоді об'явилася Пресвята Трійця. Традиційно у цей день освячуємо воду. Щодо купання в ополонці, то  в церковній традиції цього немає. Звичайно, що це свято Водохрещі і усі води освячуються. Ниряння в ополонку - це перш за все корисно для тіла, але не так важливо для душі. Для душі важливою в цей день є молитва. Хоча, омити тіло – це є добре, бо воно хоч є немічним, але ми намагаємося всіляко його підтримувати.»

Офіційні місця для пірнання в ополонки у нашому місті Знам’янка та районі,  де буде організоване чергування рятувальних постів у складі представників У ДСНС України:

 

  • с. Дмитрівка, ставок «Новомиколаївка» (10.30 –14.00);
  • с. Петрове місцевий ставок (10.30 –14.00).

 

Окрім того, зі слів голови громадського  об’єднання «Спортивно-патріотична асоціація «Славян» Станіслава Флорінцева,  ще одне місце для купання облаштують на Копанці.

Ольга Полякова

Фото з відкритих джерел 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges