Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

СЬОГОДНІ ЗНАМ’ЯНЧАНИ  ВРУЧАТЬ «ЛИСТІВКУ ЄДНАННЯ»  

22.01.2019

Міський осередок  ВМГО «ФРІ» вже відомий своїми незвичайними ідеями та ініціативами.  Сьогодні активісти нашого міста передадуть керівництву міста Кропивницький «Листівку Єднання».

Детальніше про ініціативу розповідає голова міського осередку згаданої організації Крістіна Зайченко:

«Ідея зробити таку листівку виникла під час нашого заходу до Дня Соборності у 2018-му році. На свята завжди дарують листівки і подарунки,  і тому, ми вирішили зробити саме такий формат нашої ініціативи. Члени нашої організації звернулися до міських голів міст: Кропивницький, Олександрія, Світловодськ та Знам’янка з офіційними листами, щоб вони надали нам привітання та фото. Тож, на листівці розміщенні фото зі святкування Дня Соборності та привітання від керманичів міст. Ініціатива реалізована за наші власні кошти, а втілили її члени міської ГО «ФРІ».

Розміри листівки: ширина листівки близько півтора метри.  Вона розроблена спеціально до сторіччя єдності України. Наступного року «фрішники» нашого міста планують розширити кордони акції та зробити Всеукраїнську ініціативу. Чи буде її формат тим самим - час покаже.  Цьогорічну «Листівку Єднання» планують розмістити в Обласному краєзнавчому музеї, для того, щоб кожен охочий розумів, що наша область, як і Україна – єдині.

Ольга Полякова

Фото міського  осередку ВМГО «ФРІ»

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges