Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

РЕАЛЬНИЙ СЕКТОР ЕКОНОМІКИ ЗНАМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ

24.01.2019

Знам’янський район є сільськогосподарським. У районі працює 114 агропромислових формувань, в тому числі  85 фермерських господарств, які забезпечують виробництво сільськогосподарської продукції. 

Проте в пріоритеті залишається галузь рослинництва, яка є базовою і виробництво продукції якої  має сезонний характер.

Підприємства району є сировинними придатками, тому особливо гострою залишається відсутність переробки сільськогосподарської продукції.

Більша частина сільськогосподарських підприємств район взагалі не приділяє уваги розвитку галузі тваринництва і як наслідок : в районі відсутнє  вирощування великої рогатої худоби, птахівництво.

І тільки одне підприємство району ТДВ "Колос" в своїй діяльності перевагу надає розвитку галузі тваринництва та займається вирощуванням свиней, поголів'я яких становить 14,8 тис. голів.

Тому необхідні конкретні кроки щодо розвитку тваринницької галузі та створення розгалуженої системи переробки продукції сільського господарства, що дозволить виробляти продукцію з додатковою вартістю та забезпечить збільшення доходів підприємств, додаткові робочі місця і надходження до бюджетні всіх рівнів.

Район займає провідне місце по створенню та фінансовій підтримці сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та перше місце по кількості створених кооперативів.

На даний час у районі активно працюють чотири сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи:

СОК "Казарнянський добробут" та СОК "Іванковецький світанок", які займаються відповідно збиранням молока  та переробкою його за сучасними технологіями; 

СОК "Поміч" – здійснює послуги населенню по обробці землі;

СОК "Лісовичок" - займається садівництвом.

Галузь промисловості реального сектору економіки представлена шістьма підприємствами, серед яких успішно працюють державні підприємства  ДП "Чорноліське лісове господарство" та "Знам'янський кар'єр",  кількість працюючих на яких більше 400 чоловік, що становить 31,6 % до загальної кількості працюючих на економічно-активних підприємствах району (1267 чол.).

За матеріалами Ради регіонального розвитку Знам'янського району від 24.01.2019

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges