Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

ТРИ ПЕРІОДИ КОХАННЯ ЧЕКАЮТЬ НА ЗНАМ’ЯНЧАН

8.02.2019

До відзначення Дня закоханих  кожен готується по-особливому: хтось купує подарунки, хтось виготовляє «валентинки», хтось планує романтичну вечерю. Відділ культури і туризму, спільно з міським Палацом культури теж готують свято для усіх охочих гарно провести час.

Цього разу  на мешканців міста чекає незвичайна програма, яка долучить глядачів до кохання різного віку: юного, зрілого та літнього. Три етапи концертно-розважальної програми з трьома парами ведучих подарують романтичний настрій та допоможуть зрозуміти, яка любов найкраща.

Детальніше розповідає завідуюча відділу дозвілля та роботи з молоддю МПК Вікторія Кравченко:

«На знам’янчан чекає концертно-розважальна програма, яка складатиметься з трьох етапів, що показуватимуть різні періоди кохання з трьома парами ведучих.  Зі сцени глядачів вітатимуть з Днем закоханих солісти вокальної студії «Мелос», студенти Олександрійського училища культури, солісти хору «Джерело» та танцювальні колективи: «Лейла», «Перлина», «Веселка». Окрім того, захід включатиме театральні мізансцени від нашого театру «Діалог».

Тож, усіх охочих запрошують долучитися до концертної програми «Над світом панує любов», яка відбудеться  16 лютого о 17 годині. Не втратьте  можливість послухати талановитих співаків та долучитися до світу дитячо-юнацького та східного танцю.

Ольга Полякова

Фото  відділ культури і туризму

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges