Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Звернення громадян до Знам’янського міськвиконкому за 2018 рік: звітність та аналіз

8.02.2019

Підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Знамۥянської міської ради  протягом січня-грудня 2018  року. 

     Протягом січня-грудня 2018 року до виконавчого комітету Знам`янської міської ради надійшло 1949 звернень громадян, за відповідний період 2017 року – 1979 звернень.

 З них 1400 звернень надійшло поштою. На особистих прийомах міського голови звернулось 44 громадян.

Через органи вищого рівня протягом звітного періоду надійшло:

  • через Кіровоградську ОДА –28 ;
  • через Обласний контактний центр та Урядову гарячу лінію – 472;
  • через АПУ – 1;
  • через інші органи влади – 4.

Кількість колективних звернень протягом звітного періоду – 90 (у відповідний період 2017 року – 88 ), анонімних звернень – 10 (у відповідний період 2017 року – 17).

Кількість громадян, які звернулися – 3478 ( у відповідний період 2017 року – 3476).

Кількість повторних звернень – 11 ( у 2017 році – 0 ).

 

Згідно інформації щодо реагування на звернення громадян, які надійшли у 2018 році:

1029 – позитивно вирішених звернень;

816 – дано роз’яснення;

104 – заходи вживаються.

Міським головою Сергієм Філіпенком згідно затвердженого графіку проведено особисті  прийоми громадян, на які звернулися  44  мешканців міста. Піднімались питання комунального господарства – 21 звернення. Це питання проведення поточного ремонту даху та під’їздів в багатоповерхових будинках - 6; санітарний стан, благоустрій прибудинкових територій - 7; водовідведення та водопостачання - 3; та інші  - 5. Питання соціального захисту громадян - 11 звернень. Найбільш актуальними питаннями залишаються надання матеріальної допомоги  на придбання лікарських засобів для лікування  та  призначення і  виплати соціальної допомоги, субсидії. Громадян також турбували питання транспорту і зв’язку - 5, отримання юридичних консультацій та захисту прав споживачів - 1, вирішення земельних питань – 5, позбавлення батьківських прав – 1.

Протягом року було проведено 12 засідань міської постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, згідно графіку, затвердженого розпорядженням міського голови. За результатами проведених перевірок складено довідки та розглянуто їх на засіданнях міської постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян. При перевірці відділу архітектури та містобудування управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виявлені недоліки в роботі, які протягом тижня були усунуті, та надано комісії інформацію про проведену роботу.

Найактуальнішим залишається висвітлення питань житлово-комунального господарства, а саме: благоустрій населених пунктів, прибудинкових територій,  будівництво тротуарів, доріг, експлуатація і ремонт житла, розчищення доріг від снігу та посипання сумішшю. Також приділена увага висвітленню питань: галузі освіти та медицини в особливості реалізація програми «Доступні ліки», організації екстреної медичної допомоги і вибору лікаря первинної допомоги.

Підготувала Оксана Войчишина за матеріалами - Про стан розгляду звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету Знам’янської міської ради за 2018 рік.

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges