komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Новинки про будівництво центральної площі у Знам’янці

15.02.2019

Питання реконструкції центральної площі у Знам’янці обговорювалось під час 68-ої сесії міськради (https://komora.info/podiji/5227-yakoyu-i-koli-buti-ploshchi-gerojiv-majdanu-u-znam-yantsi), і тоді ж було прийняте ще одне рішення «Про створення тимчасової контрольної комісії для перевірки стану реалізації проекту «Реконструкція площі Героїв Майдану у м. Знам’янка Кіровоградської області». Днями перше засідання згаданої комісії відбулось. 

На розгляд комісії було винесені документи на технічне завдання на проектування, проектно-кошторисна документація. Розробником проекту реконструкції площі Героїв Майдану було надано проект ТОВ «Абріс «Либідея», який коштував міському бюджету 100 тис. грн. Як повідомив представник управління ЖКГ міського виконкому в особі Сергія Усатенко: «Тепер цей проект має ділитись на дві частини – на одній відбудеться реконструкція (це частина, де нині є акт на землю міського Палацу культури, а на іншій – будівництво. Ми визнаємо, що нині допущена помилка і зроблено один проект, тепер треба буде його виправляти.»

Депутати поцікавились, а чи є вже визначення у місті «площа Героїв Майдану», і як документально це закріплено?  Як з’ясувалось – площі, як такої немає у документах генерального плану міста Знам’янка,  є тільки рішення сесії, де було вказано, що  земля біля знаку загиблим на Майдані  закріплено назву  «Площа Героїв Майдану».

 Фото з проекту площі

Довідково.  На сьогодні на реконструкцію площі Героїв Майдану у м. Знам’янка Кіровоградської області виділено  3 млн. 874 тис. (субвенція з державного бюджету, яка була виділена за сприяння народного депутата Олеся Довгого у 2018 році) та 2 млн. грн. –  кошти з  міського бюджету теж 2018 року.

 

Розбиратись у правильності оформлення документації спеціально створена комісія буде і надалі. Нагадаємо, що цього року у серпні місто Знам’янка святкуватиме ювілейну річницю 150-річчя, саме тому було б добре всім, якби у міста виникла гарна центральна площа.

Підготувала Оксана Войчишина

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges