Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

СЬОГОДНІ ЗГАДУЮТЬ ДЕСЯТИЛІТНЮ ВІЙНУ  В АФГАНІСТАНІ

15.02.2019

Три тисячі триста сорок днів тривала війна в Афганістані, через яку пройшли 160 тисяч українських воїнів. Сьогодні виповнюється тридцять років, як було виведено війська з цієї держави. Саме 15-го лютого в Україні вшановують тих, хто пройшов через пекло воєнних дій.

Відбулася урочиста хода головною вулицею  Знам’янки за участі ветеранів війни, мешканців міста, очільників Знам’янки та Знам’янського району.

Біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам хвилиною мовчання вшанували загиблих та поклали квіти.

У міському Палаці культури діяла виставка зброї, яка була привезена з фронтів афганської війни. Ініціатором виставки стало Знам'янське ТСО України  (директор Володимир Колебіденко)

До привітального слова був запрошений командир батальйону ВЧ  № 1201, учасник бойових дій, полковник Роман Хоменко:

«Вітаю усіх, хто захищав та виконував свій солдатський обов’язок  на теренах інших держав. Вітаю усіх зі святом та з тим, що ми залишилися живі  і дожили до цього світлого дня. Сьогодні 30 років, як закінчилася війна, 30 років війни у ваших серцях та ваших душах. Я хотів би, щоб біль закінчився та відійшов, але залишилася пам’ять про наших товаришів та усіх тих,  з ким доводилося служити і виконувати обов’язок.»

Сьогодні за вагомий особистий внесок у становлення ветеранського руху, військово-патріотичного виховання молоді, активну життєву позицію, популяризацію громадського руху в місті та з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану Почесною грамотою Знам’янської міської ради та орденом «30 років з Дня виведення військ з Афганістану» від Української Спілки ветеранів  Афганістану нагородили Миколу Фесюна – голову міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану.  Окрім того, медаллю «30 років з Дня виведення військ з Афганістану» нагороджено Олександра Мазура та Володимира Колебіденка. Медаллю «За звитягу»  - Володимира Герича та Андрія Балаша.  Всього 61 особа отримала  свої нагороди: медалі та книги «Дорогами Афганської війни». Книга була сформована до 30-річчя виведення військ з Афганістану, до неї увійшли спогади та розповіді наших земляків.

Ольга Полякова 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges