komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

 Питання реконструкції головної площі Кіровоградщини досі не зрушило з місця

26.02.2019

Питання реконструкції головної площі Кіровоградщини – площі Героїв Майдану - досі не зрушило з місця. Про це під час апаратної наради 25 лютого сказав міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

«Хочу висловити подяку всiм, хто брав участь у пiдготовцi до п’ятої рiчницi Революцiї Гiдностi, - сказав вiн. - Стосовно проекту центральної площi Героїв Майдану – персонально вiдповiдальний за це питання головний архiтектор мiста. Термiново менi надати ескiзнi пропозицiї для того, щоб замовити проект, виконати проект i приступити до виконання ремонтних робiт площi».

Очiльник обласного центру сказав, що площа перебуває у критичному станi i термiново потребує ремонту. Вiн зауважив, що для вирiшення питання в найкоротший термiн, всi, а особливо управління містобудування і архiтектури, мають активнiше включитися в роботу.

Нагадаємо, що  на сьогодні на реконструкцію площі Героїв Майдану у м. Знам’янка Кіровоградської області виділено  3 млн. 874 тис. (субвенція з державного бюджету, яка була виділена за сприяння народного депутата Олеся Довгого у 2018 році) та 2 млн. грн. –  кошти з  міського бюджету теж 2018 року. Більше про це тут - https://komora.info/podiji/5288-novinki-pro-budivnitstvo-tsentralnoji-ploshchi-u-znam-yantsi

Спеціальний кореспондент KOMORA.INFO

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges