Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Суд визначився із покаранням для учасника розбійного нападу в Знам’янці.

27.02.2019

16 травня 2016 року засуджений разом із спільником вчинили розбійний напад на власницю магазину в  c. Водяному.

 Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Відомо, що з метою грабунку,  чоловіки приїхали до магазину на автомобілі ВАЗ 2106. Там зачекали закінчення обідньої перерви. Потім одягли на обличчя медичні маски, а на руки - гумові медичні рукавички. Бандити мали при собі пневматичний пістолет та ніж. Зайшовши до приміщення магазину, де у той час перебувала його власниця, спільник засудженого перегородив їй шлях до виходу, навів на жінку пістолет та наказав мовчати. Він двічі вдарив постраждалу рукояткою пістолета. Його товариш тим часом забрав кошти з шухляди прилавка. Потім вони разом зірвали із власниці магазина прикраси. Загальна сума завданих збитків - 8646 грн 48 коп. Після цього злодії вибігли з магазину, сіли в автівку та поїхали з місця скоєння злочину.

14 лютого 2019 року Знам'янський міськрайонний визнав чоловіка винним у скоєнні злочину і призначив покарання у виді 9 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна, яке є його власністю.

Спеціальний кореспондент KOMORA.INFO

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges