Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Святкові вітання від чоловіків  жінкам Знам’янки!

8.03.2019

Віталій Зайченко, організатор  знам’янської міської гри «Що? Де? Коли?»:

«Сучасна жінка – це та, яка вміє поєднувати у собі неймовірну кількість якостей: це і мама, і подруга, і та, що завжди підтримує і порадить. 

Жінки… вони надихають і дарують нам крила, допомагаючи впевнено йти до своїх цілей.   Дивлячись на ваші посмішки, нам хочеться йти далі! Для мене жінка, це та людина, заради якої я можу зробити все, щоб вона мною пишалася. Для найближчих своїх мами та дружини я завжди намагаюся робити приємні речі, щоб вони, дивлячись на мене,  посміхалися.  Кожній жінці я бажаю такого чоловіка поряд, який дасть можливість «розквітнути» та  забути про те, що вам треба тримати у собі багато завдань, а просто  на секунду розтанули в обіймах та  стати маленькими дівчинками».

Юрій Шмалько,  інспектор вісімнадцятої Державної пожежної рятувальної частини :

 «Сучасні жінки  – патріотки, гарні і успішні.  Вони можуть одночасно бути гарними і сильними. Для них завжди, тобто, щодня хочеться робити приємне: дарувати квіти, тішити усілякими дрібницями, щоб вони постійно посміхалися. Найголовніше для кожного чоловіка – щасливі та сяючі  очі своєї другої половини чи донечки, онучки.  У день свята я хочу побажати жінкам Знам’янки благополуччя і кохання, всюди бути першими, бо для кожного чоловіка є своя …перша і єдина.»

Микола Кіріченко, лікар-стоматолог :

 «Зараз ми живемо у час неймовірних жінок: красунь, розумничок, бізнес-леді, лікарів, вчителів, які  вдало поєднують у собі і професіональні здібності, і роль дружини  та мами. Без них… наші ранки не були б такими добрими. Без них… наші сніданки не були б такими смачними. Без них… не було б кожного дня весни. Радувати  своїх красунь треба щодня: посмішками, добрим словом та  милими дрібничками. Як лікар кожній жінці бажаю бути здоровою не тільки у свято , а й завжди.»

Руслан Пушкареко, директор Знам'янського районного центру первинної медико-санітарної допомоги:

 «Сучасна жінка – це гарна жінка, професійна, креативна. Для кожної з них хочеться дарувати посмішки та  добрі слова щодня. Найближчих жінок я завжди радую подарунками та чимось незвичайним, аби вони були щасливими. Сьогодні хочеться побажати усім здоров’я, сімейного затишку та жіночого щастя. Божої благодаті і мирного неба».

Вололимир Мухуров,  керівник центру надання допомоги учасникам АТО Знам’янської РДА:

«Сучасна жінка – це вправна няня, і домохазяйка, і шеф-повар, і любляча дружина, і старанний працівник з плаваючим графіком. Бажаю всім жінкам: добра, любові, удачі, успіху, завжди гарного настрою, відмінного здоров’я, успішної кар’єри, приємних компліментів, дорогих подарунків і справжнього жіночого щастя!».

Сергій Немічев, голова Знам’янської громадської організації «Нове покоління»:

«Бог створив жінку помічницею чоловікові і головним соратником. Важливо, щоб з часом жінки не втратили жіночності, залишалися тими, що надихають нас, чоловіків, на великі справи! У День 8 березня бажаю жінкам нашого міста, щоб поряд з кожною з них був чоловік, який заради неї міг здійснити подвиг! Я дарую  дружині квіти, стараюсь робити це часто і не лише в якісь спеціальні дні.

Влад Ільїн, майстер спорту міжнародного класу України, чемпіон світу з комбат джиу-джитсу:

«Бажаю, що жінки ні в яких ситуаціях не втрачали свою жіночність, вміли бути ніжними по відношенню до своїх чоловіками, дарували тепло, ласку і турботу всім кого вони люблять і цінують, ну і вміли бути щасливими, адже саме щастя жінку робить істинно красивою, сяючою, сексуальною і доброю!»

 

 

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges