Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Сонечко поряд:Кіровоградщина долучилася до відзначення Дня людей із синдромом Дауна

21.03.2019

 З нагоди Міжнародного дня людей із синдромом Дауна в обласному центрі відбувся захід для дітей «Сонечко поряд». 

 Цього дня дітлахи взяли участь у майстер-класі з розпису печива, гралися та розважалися з аніматорами. Також охочі могли долучитися до флешмобу «LOTS OF SOCKS» та придбати ексклюзивні шкарпетки. Виручені кошти та благодійні внески направлять на підтримку дітей та молоді з синдромом Дауна ГО «Серце матері».

Таких діток, за словами керівниці ГО Людмили Шукрути, в організації більше 10. «Для мене це звичайна дитина, вона любить однолітків, любить з ними спілкуватися. Ми ходимо по дитячих закладах розважальних, то ніколи не помітили ніякого зверхнього погляду, негативу ні разу ніде не було», - прокоментувала мама «сонячної» дитини Олена і зауважила, що в області є проблеми з інклюзією, «сонячних» діток не беруть в звичайні садки, дорослих – на роботу.

Фахівців, які б займалися із цією категорією людей та допомагали їм розвиватися, просто немає. У свою чергу Людмила Шукрута зазначила, що суспільство має прагнути до того, аби дорослі та діти з синдромом Дауна не лишалися заручниками своїх квартир і будинків, а мали можливість жити повноцінним життям.

 

«Побачите таку людину – обійміть її, посміхніться. Це те – що може зробити кожен, не залежно від посад і статків. А владі б хотіла сказати, щоб частіше приділяли їм увагу і давали можливість розвиватися, відчувати себе потрібними», - порадила вона.

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges