Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПЛАНОВЕ ВЕСНЯНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ДОРІГ НА КІРОВОГРАДЩИНІ

24.03.2019

Позапланове комісійне обстеження мережі доріг загального користування працівники Служби автодоріг у Кіровоградській області провели одразу, як зійшов сніг. Тоді ж розпочали й аварійний ремонт аби забезпечити безперебійний проїзд транспорту. Роботи з ліквідації деформацій покриття тривають. 

З 20 квітня розпочалося планове комісійне обстеження вулично-дорожньої мережі спільно з представниками нацполіції, облдержадміністрації, Укрзалізниці та облавтодору. Проходитиме воно в два етапи і триватиме до 21 квітня. Перший етап, підготовчий,проходитиме з 20 по 31 березня, другий – практичний – з 1 по 21 квітня включно.

Після обстежень члени комісії визначаться з реальними обсягами робіт по ліквідації виявлених недоліків: вибоїн, тріщин, колійності, осідання. Окремо увага приділяється стану узбіч та смуг відведення, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення і т.д..

Наступне обстеження заплановане на осінь, перед початком осінньо-зимового сезону.

Прес-служба САД у Кіровоградській області   

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges