Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Руханка до Всесвітнього дня здоров’я у Знам’янці:«Українці – здорова нація»

8.04.2019

Саме під таким гаслом - «Українці – здорова нація» вчора на озері «Копанка» у Знам’янці  зібралися усі охочі аби разом зробити ранкову руханку. Традиційно у нашому місті ранкова руханка до Всесвітнього дня здоров’я організовується інформаційним виданням KOMORA.INFO  разом з іншими охочими організаціями. Цього року ініціативу проведення взяло на себе громадське об’єднання «Спортивно-патріотична асоціація «Славян» (голова Станіслав Флорінцев) .

 

Декілька десятків осіб – від найменших (5 рочків) до найстарших (75) – охоче стали до ранкової зарядки та зробили двокілометровий забіг навколо копанки. Провів для знам’янчан руханку вчитель захисту Вітчизни та фізичної культури загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4  Іван Тимошенко:

«Українці – здорова нація» - ці три слова говорять дуже багато. Сьогодні для мене насамперед важливе спілкування з людьми, тобто отримання цікавого досвіду та привчання молоді і дітей до навичок здорового способу життя.  Ще мені подобається моя робота і я люблю те, чим я займаюся, тому сьогодні з радістю ділюся з оточуючими.»

З посмішками та рожевими щоками цілими родинами  активно розпочинали ранок знам’янчани. По завершенню заходу охоче дякували організаторам:

 

  • Наша родина – прихильники здорового способу життя. Ми вважаємо, що сьогоднішній захід дуже правильний і було б добре, якби він став традиційним:  проводити ранкову зарядку та пробіжку на свіжому повітрі. Початок дня чудовий. Дякуємо організаторам! – розповідає родина Пересадченків.

 

Втіленням ідеї  загальноміської ранкової руханки займався Станіслав Флорінцев, разом з командою своєї організації:

«Формат сьогоднішнього заходу – незвичайний для всіх. Оскільки бачимо багато присутніх і тих, які просто долучилися до ранкової руханки на природі, то розуміємо, що ми дійсно пропагуємо здоровий спосіб життя.  Мені дуже імпонує, що цей захід викликав таку цікавість мешканців міста: прийшли батьки разом з дітьми.»

Після заряду бадьорості від Івана Тимошенка та Станіслава Флорінцева  усі охочі поласували смачним трав’яним чаєм від громадського об’єднання «Спортивно-патріотична асоціація «Славян»

Інформаційне видання KOMORA.INFO  висловлює подяку за підтримку та організацію традиційної ранкової руханки: громадському об’єднанню «Спортивно-патріотична асоціація «Славян» (голова Станіслав Флорінцев) та Івану Тимошенко -  вчителю захисту Вітчизни та фізичної культури Загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4.

Ольга Полякова

Фото Оксани Войчишиної, Ольги Полякової, Дмитра Шульги

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges