Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Кубок міста Знам’янка- 2019 зі спортивного танцю: феєрія краси і грації

13.05.2019

12 травня у Знам’янці відбулися відкрити кваліфікаційні змагання зі спортивного бального танцю. Вкотре наше місто стало центром не тільки видовищного дійства, а й суперництва і визнання кращих. 

У 2019 році до участі у Кубку міста Знам’янка – 2019 року доєдналось 325 учасників  (близько 500 дітей) з усіх куточків України: танцювальний клуб «Астра» (м. Крименчук), три клуби з Черкас («Жемчуг», «Фієста» «Алегро»),  два клуби з м. Світловодськ («Степ Данс», «Кураж»), з міт Помічна та Новоукраїнка ( «Орхідея»), з м. Компаніївка («One step»), з Христинівки клуб «Валері», з м. Кривий Ріг, м. Чигирин (клуб «Жемчук»).    Зі Знам’янки взяло участь 80 танцівників – вихованців клубу «Фурор Данс», (керівники Євген Суботін та Аліна Вустілка).

Програма відкритих змагань складалась з двох відділень. Перше відділення – з 10 години ранку для діток найменшого віку з 3 до 10 років. Ці учасники у своїй більшості мають по одному-два роки навчання спортивним танцям. У другому відділенні, яке розпочалося о 14-тій годині змагались діти від 7 років і більш дорослі, але з  досвідом, з розрядами, кандидати у майстри спорту.

  • У другому відділенні знам’янчани дали фору всім учасникам, - ділиться новиною керівник клубу спортивного танцю «Фурор Данс» Євген Суботін, - 80 відсотків усіх учасників стояли на найвищих сходинках п’єдесталу. І це не тому, що я тренер і нахвалюю наших вихованців – це правда. Судили змагання дуже компетентні тренери, наприклад, Віра Литвинова з Олександрії, Юрій Вовненко з Кропивницького, Ігор Волошин з Помічної та головний суддя Анатолій Нєвєровський з м. Черкаси.

Місту Знам’янка цього року 150 років  і всі колективи  змагань від міської влади отримали у подарунок пам’ятні статуетки. Ці змагання відбулися дуже організовано і спокійно, дякуємо за те, що всі учасники поважали один одного.

 

Як вже наголосив Євген Суботін знам’янчани на кубку міста Знам’янка тріумфували, назвати всі-всі нагороди дуже складно, тому ми запитали про загальні враження від змагань у батьків вихованців, до слова запросили Тетяну Пояркову, маму Дарії Пояркової (12 років), вихованку клубу спортивного танцю «Фурор данс»: «Організація змагань відбувалась на дуже високому рівні, професійні судді, ми відчули святкову атмосферу. Ми переглянули всі виступу. Моя донька  Дарія взяла участь у двох категоріях змагань і виборола два кубка: соло-юніори 1+2 Є клас та соло-юніори1+2 Д клас.»

 

Підготувала Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges