Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Майже половина залізничних колій в Україні — малодіяльні та завдають збитків Укрзалізниці на понад 7 млрд. грн. щороку

15.05.2019

 Збиткова інфраструктура залізниці сьогодні становить 45,7% ділянок і сукупно виконує лише 2,1% тоннокілометрової роботи. За неї Укрзалізниця отримує лише 543 млн грн, тоді як видатки на її утримання становлять понад 7,8 млрд грн. Це висновки аналітичного дослідження щодо експлуатаційної та економічної ефективності роботи галузі, про що повідомив директор з економіки і фінансів АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев. 

 «Окрім інформації про експлуатаційні показники роботи галузі в опублікованому звіті надано статистику про доходи, витрати та фінансовий результат від вантажних перевезень. Такі розширені дані дозволяють приймати правильні управлінські рішення і на рівні Укрзалізниці, і на рівні держави та місцевих органів влади. А також спостерігати їх наслідки, такі як динаміка та позитивний економічний ефект, зони стабілізації. Також ці дані дозволяють не лише на цифрах, але й візуально оцінити обсяг та розташування малодіяльної інфраструктури, яка створює додаткове фінансове навантаження на галузь та рано чи пізно припинить функціонувати без співфінансування з боку держави чи місцевої влади», — пояснив директор Укрзалізниці з економіки і фінансів.

Аналітичне дослідження щодо експлуатаційної та економічної ефективності роботи галузі зі статичною геоінформаційною візуалізацією буде розміщене на офіційному сайті компанії.

Прес-служба Укрзалізниці

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges