Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Сьогодні  у Знам’янці пройшла хода родин (+фото)

18.05.2019

Як і анонсувала громадська організація «Нове покоління» (голова Сергій Немічев), 18 травня у Знам’янці відбулося свято сім’ї. Традиційно родини колоною з гаслами, кульками та жовто-блакитними прапорами від міського Палацу культури пройшли до міського парку відпочинку. 

Голова громадської організації «Нове покоління» Сергій Немічев, звертаючись до присутніх, вкотре наголосив на важливості сім’ї, нагадав всім, що дружність, увага і повага головні у стосунках.

  • Кожна родина – то клітинка, - сказав Сергій Немічев, - як у людини наше суспільство складається  з мільйонів клітин. І коли у людини болить один палець, страждає весь організм, саме тому важливо, щоб організм був здоровий, як і суспільство.

Приємним моментом стало офіційне  вручення свідоцтва про народження від 15 травня 2019 року  дівчинки  у родині Корнійчук – Аріни Станіславівни Корнійчук, також сім’я отримала подарунок від ГО «Нове покоління».

У багатьох локаціях парку відпочинку на дітей чекали цікавинки: родини мали нагоду зробити гарні світлини у фотозоні, працівники Державної пожежної служби та поліції розповіли та продемонстрували роботу техніки, волонтери ГО «Майдан» об’єднали всіх охочих у майстер-класі з виготовлення долоньок миру, у спортивних іграх,  активісти шахового клубу «Біла тура»  і  не тільки провели дружній турнір,  Максим Іжболдін та Дмитро Воєвітько показали всім вміння з воркаута, а сильні татусі позмагались у піднятті гирі.

По закінченні свята на всіх присутніх чекала призова лотерея.

Підготувала Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges