Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

У Знам’янці відбувся традиційний туристичний зліт

25.06.2019

Громадське об’єднання «Спортивно-патріотична асоціація «Славян» (голова Станіслав Флорінцев) вкотре організовує свій традиційний туристичний зліт. Вже 5 років поспіль громадська організація на чолі з головою-активістом вчить дітей бути справжніми туристами: вміло орієнтуватися на місцевості; ставити палатки; розпалювати багаття; долати смугу перешкод. Цього разу туристичний зліт тривав два дні з ночівлею  у мальовничій місцині поблизу села Петрове.

Детальніше розповідає Станіслав Флоринцев:

«Цього разу ми провели туристичний зліт для дітей молодшої групи 8 – 11 років. Ми розділили їх на команди і вони отримали 15 завдань справжніх туристів: долання смуги перешкод, спуск на канаті та інше.  Окрім того, в нас було традиційне вечірнє багаття та посвята у туристи за особливим ритуалом. Окрім туристичних змагань, діти мали можливість відпочити та пограти у футбол, постріляти з лука, постріляти з пейнтбольних рушниць»

Наступні вихідні  будуть теж цікавими для молоді міста, адже громадська організація збирає старшу групу на туристичний зліт. Проте він проходитиме у дещо іншому форматі та буде тривати три дні. Учасників запросять до давньої та забутої гри «Зірница»; організують справжній туристичний похід районом; навчать розбивати табір; залучать до командних змагань з пейнтболу.

Ольга Полякова

Фото  ГО «Спортивно-патріотична асоціація «Славян»

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges