Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Скільки треба чекати, щоб здати аналізи у Знам’янській  міській лікарні ?

4.07.2019

Літо – час проходження медоглядів до школи. Окрім того, що треба до педіатра записуватися через інтернет та витратити час на обстеження, ще й дату прийому на здачу аналізів треба чекати 10 днів. 

Детальніше розповідає знам’янчанка Олена:

 «2 липня я зі своєю донькою проходила обов’язкову медичну комісію  перед школою. Ми були після обіду і черг особливо під кабінетами не було, але до педіатра бажано тепер  записуватися через інтернет, після проходження огляду у інших лікарів. Обов’язковими для нас є ще здача аналізів сечі та крові. Дівчина у реєстратурі  2 липня видала нам талончик на необхідні аналізи аж на 11 липня.»

Чому треба так довго чекати на аналізи і чи й справді у лікарні така черга? Ситуацію коментує головний лікар КП «Знам’янська міська лікарня імені Лисенка» Ігор Муравський: 

«Зараз на працівників нашого медичного закладу (лабораторних) дуже велике навантаження. За нормою вони повинні  обробляти в день аналізи 30 – 35 осіб. По факту обробляється 60 – 65 аналізів в день. Особливої черги у медичному закладі не має, є лише різниця з датою запису та прийомом аналізу 1 – 2 дні.»

Тоді чому виник такий прецедент? Наразі, не зрозуміло. Для підтвердження дати  прийому аналізів дитини фото талончика:

 

Шановні громадяни! Якщо у Вас виникають будь-які незрозумілі для вас ситуації у лікарні, звертайтеся відразу до головного лікаря медичного закладу!

Ольга Полякова 

 Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges