Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

СБУ викрила розкрадання коштів понад десяти тисяч клієнтів страхової компанії

5.07.2019

Співробітники Служби безпеки України у межах реалізації комплексу заходів із забезпечення стабільності фінансового сектору держави викрили розкрадання коштів понад десяти тисяч клієнтів топ-менеджментом та власниками страхової компанії. 

Оперативники спецслужби встановили, що протягом 2015-2016 років колишній Голова правління ПАТ «УСК «Гарант - Лайф», яке спеціалізується на страхуванні життя, привласнив кошти вкладників на суму близько сорока мільйонів гривень. Гроші зловмисник витратив на придбання у підконтрольних підприємств з ознаками фіктивності «сміттєвих» цінних паперів за завищеною вартістю. Потім кошти були привласнені топ-менеджером та власниками страхової компанії.

Через протиправні дії зловмисників понад десять тисяч вкладників, які уклали договори на страхування здоров’я та життя з компанією, фактично позбавлені можливості отримати страхові відшкодування.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, проведено санкціоновані слідчі дії та зібрано докази проведення оборудки з коштами вкладників.

Наразі колишньому Голові правління ПАТ «УСК «Гарант - Лайф» оголошено про підозру у вчиненні злочину.

Тривають слідчо-оперативні дії.

Операція проводилась спільно з ГСУ Нацполіції України під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури.

 Прес-центр СБ України

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges