Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

За розповсюдження неналежним чином оформленої агітаційної продукції жінку з с. Плоске визнали винною у скоєнні адмінправопорушення

8.07.2019

Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень. Уродженка с. Плоске,  Знам’янського району 29 червня 2019 року о 12 год. 00 хв. у с. Суботці Знам`янського району Кіровоградської області, розносила агітаційні листівки.

На згаданій агітаційній продукції  був зображений кандидат в народні депутати від партії «Слуга Народу». На листівках були відсутні відомості про установу, яка здійснює друк, їх тираж, а також осіб відповідальних за випуск даних.  Розповсюдження такої друкованої продукції інкримінується, як адміністративне правопорушення, передбачене ч.2ст.212-13 КУпАП України.

Суд, розглянувши фотокопії агітаційних листівок, протокол про адміністративне правопорушення та характеристики жінки з місця проживання, визнав її винною.  Оскільки дії жінки не були суспільно небезпечними та не спричинили шкоди суспільним інтересам, а вона перебуває у декретній відпустці, то суд вирішив не накладати штраф, а обмежитись усним попередженням. 

Справу про адміністративне правопорушення закрито.

Ольга Полякова

За матеріалами  http://www.reyestr.court.gov.ua/Page/3181 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges