Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Рада повернула «зелені тарифи» для домашніх сонячних станцій

13.07.2019

 Скасування тарифів викликало обурення серед українців, які розраховували, що сонячні панелі окупляться завдяки продажу електрики. 

Верховна Рада ухвалила закон, який повертає підвищений «зелений тариф» для домашніх сонячних електростанцій, розташованих на землі. Відповідне рішення ухвалили 11 липня. Закон підтримало 243 депутати.

Вигідні умови для домашніх сонячних станцій депутати скасували у квітні. Нова норма зобов’язувала встановлювати панелі на дахах або фасадах будинків.

У Міністерстві енергетики пояснювали, що будівництво СЕС перетворилося на прибутковий бізнес, і багато українців встановлюють станції не для власних потреб, а лише щоб продавати енергію за високими тарифами.

Таке нововведення викликало обурення серед українців, які інвестували у встановлення сонячних панелей значні кошти з розрахунком на те, що з часом вони окупляться завдяки продажу електрики державі.

Від початку року 1400 українських родин встановили домашні СЕС. Це у 2,5 рази більше, ніж за аналогічний період 2018 року. Загалом кількість домашніх сонячних електростанцій в Україні зросла у 375 разів за останні чотири роки.

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges