Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Зміни в ПДД: опубліковано закон про зелені номерні знаки для електрокарів

 11.08.2019

В офіційному парламентському виданні «Голос України» опубліковано закон про номери зеленого кольору для електромобілів № 2754-VIII. Закон набуде чинності через 6 місяців після опублікування, тобто з 9 лютого 2020 року.

Відповідно до прийнятого закону, до 9 лютого 2020 року в Україні повинні з’явитися номера для електромобілів із зеленим кольором шрифту. Обов’язки щодо виконання низки вимог поклали на Міністерство внутрішніх справ, Мінекономрозвитку, Мінрегіон, Міністерство охорони здоров’я, а також ДСНС.

Зазначені відомства зобов’язані встановити вимоги до паркомісць для електрокарів, а також ввести спеціальні дорожні знаки: «Для електромобілів», «Крім електромобілів», «Станція зарядки електромобілів».

За зупинку або стоянку на місці, призначеному для електромобілів, пропонується ввести штраф у розмірі від 340 до 510 гривень. Також штрафувати будуть водіїв, які не реагуватимуть на зауваження дорожніх інспекторів. Крім цього, інспектори з паркування мають право затримати авто порушника, в тому числі за допомогою евакуатора.

https://uazmi.org/news/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges