Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Зелена зона «Парк ім. Т. Шевченка» у Знам’янці: суботник був, охочих не було…

9.08.2019

Як вже анонсувало видання KOMORA.INFO,  7 вересня у зеленій зоні, у південній частині міста Знам’янка, активістка Олена Глобенко ініціювала суботник. Місцина дуже заросла кущами та занедбана сміттям. 

Напевно, щоб ініціатива прибирання  зеленої зони була підтримана, треба було робити щось більш неймовірне, ніж просто оголосити про це у мережах фейсбук та піти на відкритий прийом до міського голови Сергія Філіпенка. От тільки ЩО?

Ранком 7 вересня Олена Глобенко з  братом та головою вуличного комітету прийшла до парку, ще туди на допомогу завітала одна мешканка мікрорайону, і все! Більше охочих прибирати парк не виявилось. Не опустивши руки, ці четверо людей таки прибрали частину території, наскладали мішки зі сміттям. Але, вивозити його було нічим, бо розмова з міським головою і велике прохання Олени допомогти з суботником не мали відгука і жодна комунальна машина чи людина-представник будь-якого підприємства не прийшли на допомогу саме 7 вересня, можливо, це відбудеться 9 вересня у робочий день?!

Чи буде Олена прибирати далі зелену зону «Парк ім. т. Шевченка»- ТАК

  • Я буду писати і далі листи з проханням відгукнутись на допомогу у прибиранні цієї місцини, потрібні кущорізи, техніка, бо так дуже складно навести там лад! – прокоментувала Олена Глобенко.

 

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges