Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Зразковий художній  хореографічний колектив «Екстраверт» нагороджено у мистецькому проекті «Відкриваємо нові таланти»

16.10.2019

9 жовтня 2019 року зразковий художній хореографічний колектив сучасного танцю «Екстраверт» керівник Марина Стукаленко  взяв участь у гала-концерті,  який проходив  у рамках відкриття 29-го концертного сезону Дитячої філармонії у м.Кропивницький. 

Колектив був запрошений для нагородження  дипломом переможця мистецького проекту «Відкриваємо нові таланти», організаторами  якого є Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, Департамент культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської облдержадміністрації, Кіровоградська обласна філармонія. 
Вітаємо переможців та бажаємо вихованцям  хореографічного  колективу «Екстраверт» нових здобутків на хореографічній ниві.

http://znamosvita.at.ua

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges