Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

У Знам’янці вітали тих, хто добровільно допомагає іншим – волонтерів

6.12.2019

Скільки тривають на Сході України  воєнні події, стільки ж часу, без зупину допомагають знам’янські волонтери тим, що потрібно, що радує на передовій військових теплими спогадами про домівки. 

  • Найприємніше, що під час нагородження зателефонували хлопці з Луганщини, подякували за посилки, які ми вчора надіслали. Привітали і поговорили з кожним нашим волонтером (телефон передавали по всьому ряду). Ось це і було найкращим привітанням., - прокоментувала свої відчуття голова ГО «Майдан» Наталія Тишкевич.

Того ж дня командування мотопіхотного батальйону  в особі передало Наталії Миколаївні відзнаку-медаль «За гідність та патріотизм». Разом з нагородою військові подарували  прапор, де  фломастерами написано щирі слова подяки за підтримку від військових.

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges