Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Знам’янський міськрайонний суд притягнув до адмінвідповідальності за  булінг

10.12.2019

5 грудня суддя Знам`янського міськрайонного суду, розглянувши в приміщенні суду в місті Знам`янка Кіровоградської області, матеріали, що надійшли від Знам`янського ВП ГУНП в Кіровоградській області притягнув до адміністративної відповідальності одного з батьків неповнолітньої особи. 

Стало відомо,  що о 9 годині 28.11.2019 було  вчинено боулінг учнем філії «Володимирівська ЗШ» ОНЗ «Мошоринська ЗШ І-ІІІ ступенів Знам`янської районної ради Кіровоградської області»  стосовно своїх однокласників, вчителів та дітей, які молодші за нього, а саме систематично принижував учнів, висловлювався нецензурною лайкою, штовхався та бився. Тобто, особа, якому 16.03.2019 виповнилося чотирнадцять років, вчинив діяння, передбачене частиною 1 статті 173-4 КУпАП та Особа 1 (один з батьків дитини) вчинила правопорушення, передбачене ч.3 ст.173-4 КУпАП.

Довідково. Частина 3 статті 173-4 КУпАП передбачає відповідальність за діяння, передбаченого частиною першою цієї статті, а саме булінг (цькування), тобто діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров`ю потерпілого, вчинене малолітніми або неповнолітніми особами віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років та тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють.

На одного з  батьків дитини, згідно постанови суду, накладено  адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в сумі 850 (вісімсот п`ятдесят) грн.

Крім того, буде стягнуто судовий збір на користь держави в сумі 384 (триста вісімдесят чотири) грн. 20 коп.

Постанова судді набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. Постанова судді може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови через Знам`янський міськрайонний суд Кіровоградської області до Кропивницького апеляційного суду.

За матеріалами  - http://reyestr.court.gov.ua/

Номер судового провадження: 3/389/1426/19

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges