Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Сьогодні у Кропивницькому обговорюватимуть новий тариф на воду – 37 грн/кубометр

24.01.2020

24 січня 2020 року о 15 год. 30 хв. за адресою: м. Кропивницький, вул. Озерна Балка 3а, актова зала відбудеться відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2020 рік. 

Прогнозовано, що це буде понад 37 грн/кубометр і це найдорожчий тариф на воду в порівнянні з іншими містами і регіонами України.

Під час сесійного засідання у залі міської ради сьогодні, 24 січня, депутатка Наталія Тишкевич звернулася з пропозицією від  Знам’янського виконавчого комітету направити представників від міської громади для участі у слуханнях і забезпечити транспортом.

За останніми повідомленнями  у Кропивницькому перед облдержадміністрацією та обласною радою розпочато мітинг проти підняття тарифу на воду.

За матеріалами 85-ої сесії


 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges