Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Трьом педагогам присуджено районну педагогічну премію імені І.Г.Ткаченка

19.02.2020

19 лютого 2020 року під головуванням голови районної ради С.Макаренка відбулось засідання конкурсної комісії з присудження районної педагогічної премії імені І.Г.Ткаченка. У роботі комісії взяли участь О.Грінчак, перший заступник голови районної державної  адміністрації, Д.Молодченко,заступник голови районної ради та члени конкурсної комісії. 

Районна педагогічна премія імені І.Г.Ткаченка присуджується щороку на конкурсній основі керівництву та педагогічним працівникам закладів освіти району за творчий розвиток педагогічних ідей І.Г.Ткаченка у практиці управління навчальними закладами, вагомі успіхи у професійній діяльності, навчанні, вихованні учнівської молоді.

На розгляд конкурсної комісії відділом освіти, культури, молоді та спорту було порушено клопотання про розгляд комісією шести кандидатур від закладів загальної середньої освіти району. Члени комісії висловили свої думки та пропозиції. Районну педагогічну премію імені І.Г.Ткаченка у розмірі 2500 грн. присуджено: О.Дудкіній, заступнику з виховної роботи ОНЗ «Петрівський НВК»; Г.Савлук, вчителю географії ОНЗ «Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів»; В.Стукало, вчителю ЗВ ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені І.Г.Ткаченка».

http://zn.kr-admin.gov.ua/

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges