komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

У Знам’янці люди  перекрили центральну дорогу по вул. Віктора Голого

10.06.2020

Зараз у Знам’янці люди перекрили проїзд машин центральною вулицею Віктора Голого. 

Протестуючих близько 25 осіб, це продавці квітів, які традиційно у тінистій алеї біля центрального ринку «Торгсервіс» займаються реалізацією власноруч вирощених квітів.

  • Щороку, вже майже 5 років, з алеї виганяють продавців квітів. Щороку ми ходимо до міського голоси Сергія Івановича Філіпенка цілою делегацією, пишемо звернення на дозвіл нам це робити. Нам відповідають, що ми не маємо права тут торгувати і слід перейти з затінку алеї. Цього року нас знову прибирають. Минулого тижня до нас приходили представники поліції, вимагали перейти в інше місце, ми відмовились., -коментує одна з протистуючих, продавчиня квітів Тамара Стеблевська, - Ми будемо ходити скільки треба, щоб нас почула влада! Хочу зауважити, що те місце, куди нам пропонують перейти, сонячне і стояти там з квітами незручно і дуже спекотно. Серед нас майже всі пенсіонери, ми продаємо квіти, щоб мати копійку до пенсії на хліб і на ліки. Зараз, у період карантину ми ходимо в масках, дотримуємось дистанції. Сьогодні ми пішли до виконкому говорити з владою – у нас це не вийшло, бо ні міський голова, ні його заступники не пішли на зустріч для діалогу.

У Знам’янському відділі поліції ситуацію коментують з іншого боку, зокрема начальник відділу поліції Сергій Стешенко зауважив:

  • У місті заборонена стихійна торгівля і зараз у цьому місці торгівлі відбувається недотримання карантинних заходів – це дві причини з яких зараз працівниками поліції проводиться відпрацювання разом з органами самоврядування. Такі ж заходи відбуватимуться у п’ятницю у селі Суботці, де також є стихійний ринок. Нагадаю, що саме у цьому селі зафіквано два останні випадки захворюваності у жінок на коронавірус.

Опереативне фото – komora.info

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges