Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

СПІЛЬНІ ТОЛОКИ ЗАДЛЯ СТВОРЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ПРОСТОРУ: натхненний приклад від цибулівчан з Дмитрівської громади (+відео)

28.07.2020

Толока «Зробимо наше село чистим» відбулася у селі Цибулеве 24 липня 2020 року. Цибулівчани радо відгукнулися на запрошення команди проєкту Успішні зміни / Мультикультурна платформа громади допомогти в облаштуванні території на одному з кутків села, де планують створити "Мульти-простір "Громадський вулик" (Двір для всіх) в рамках Бюджету участі. 

 

"Цей простір стане місцем для фестивальних чи освітніх подій, місцем для активізації, згуртуванню та змістовного дозвілля жителів села Цибулеве. Цей простір допоможе розвивати у людей соціальну відповідальність, що сприятиме зміцненню і розбудові села. Те, що простір буде розташований у зеленій зоні, створить можливість для людей комфортного відпочинку та спілкування, популяризації здорового способу життя.Ідея простору в тому, що кожен зможе використати його для реалізації власних активностей. Перші кроки зроблено! Трудилися як бджілки!", – розповідає Тетяна Решетнікова, керівниця проєкту. Більше про проєкти, подані у Дмитрівській ОТГ, за посиланням: https://cutt.ly/bsnNX1E та https://dmitrovka.pb.org.ua/projects


Дивіться відеосюжет від козака Мамая, помічника команди, про те, як відбувалася толока. На вас чекають цікаві інтерв'ю від учасників, які поділилися своїми думками про ідею створення простору, свою мотивацію та мрії .

У команди проєкту "Мультикультурна платформа громади «Успішні зміни»", який втілює  ГО «Платформа успішних змін»  (село Цибулево, Дмитрівська ОТГ), ідей та креативу повне горнятко! Так, саме горнятко – це символ проекту та успішних змін. «З нами зміни звариш!» – повторюють активістки проєкту на кожному заході. Свої слова завжди підтверджують діями. Мета проєкту «Успішні зміни» – створення мультикультурної платформи, яка сприятиме згуртуванню жителів громади, посилюватиме розвиток місцевих ініціатив через тематичні різноформатні заходи, залучаючи потенціал місцевих жителів.

Платформа популяризує інструменти участі – громадські звернення, електронні петиції, місцеву ініціативу, громадський бюджет та загальні збори громадян. Команда посилює теорію практикою – активно співпрацює з Дмитрівською сільською радою, досліджує діяльність депутатів, моніторить Положення про інструменти участі та надає поради щодо їх поліпшення, подала  електронну петицію про поліпшення вуличне освітлення у селі Цибулеве https://cutt.ly/ksn1XIC та готує місцеву ініціативу. Також було розроблено туристичний веломаршрт околицями села, триває підготовка туристичної мапи, системно відбуваються безпекові просвітницькі акції у селі Цибулеве (Про маркування вулиць села світловідбивної плівкою.

Коронавірус не став перешкодою, а допоміг команді опанувати онлайнові формати. У рамках проєкту планувалися вуличні майстерні з інструментів участі, тематичні фестивальні події, тематичні освітні велопрогулянки Дмитрівською ОТГ, інтеграційні заходи для сіл громади. Через карантин опанували онлайн-інструменти та перелаштували проєкт. Над завданнями проєкту працюють спільно з жителями – проводять онлайн-навчання (семінар «Бюджет участі – вакцина від байдужості»), онлайн-майстерню «Як розвивати туризм у громаді через мистецькі заходи» (більше про цю зустріч тут https://cutt.ly/SyX7sDq), системні опитування, які допомагають з’ясувати потреби жителів, бачення проблеми та шляхи їх рішення.

Сторінка проекту у Фейсбук  https://www.facebook.com/uspishnazmina/

YouTube-канал проєкту “Мамай PRO” https://cutt.ly/TsnNnP4

Більше про успіхи проєкту у статті "Мультикультурна платформа громади «Успішні зміни»",: https://dmitrovka-otg.gov.ua/news/znamizminizvarih-2020-07-03


Проєкт «Мультикультурної платформи громади «Успішні зміни» втілюється ГО «Платформа успішних змін» в рамках конкурсу «Місцеві ініціативи для розвитку громади-2020», який проводиться Спілкою «Громадські ініціативи України» та Агенцією сталого розвитку «Хмарочос» в рамках проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» Програми USAID “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE)

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges